jak wykona makijaz permanentny
||||

Dlaczego brwi permanentne są takie grube? 

#edukacyjnyponiedziałek

Dlaczego brwi permanentne są takie grube?

Dzisiaj wprowadzimy nasze czytelniczki w świat

makijażu permanentnego!

Wiele z Was, czytających mojego bloga wykonuje pmu, co znaczy, że z pewnością spotykacie klientki, które mają obawy oraz powtarzające się pytania. Wyłapałam jedno z częstych obaw, które mnie też dość mocno zastanawiało swego czasu, gdy postanowiłam skorzystać z makijażu permanentnego brwi.

Korzystając więc z okazji, zapytałam ekspertkę w tej dziedzinie, Magdalenę Kozioł, o to,

dlaczego brwi permanentne, które często oglądamy w internecie są takie grube! 

Jest wiele kobiet, które cenią sobie naturalność, a jednak obecny trend pokazuje, że brwi są bardziej szerokie niż wąskie. Chcemy znaleźć złoty środek, ale obawiamy się o modę i estetykę linergistki.

Co kryje się za zdjęciami wykonanymi bezpośrednio po zabiegu? Czy taki będzie efekt finalny? 

Magdalena Kozioł

– trenerka makijażu permanentnego brwi Quantum, linergistka i instruktor w Akademii Pauliny Osinkowskiej. 

MAGDA:

Cześć wszystkim! No to odpowiadam na pytanie, o co tutaj chodzi z tymi grubymi brwiami. Jeśli chodzi o brwi grube, mamy taki efekt od razu po zabiegu. Są one specjalnie pogrubione z tego względu, że w górnej części głównej części brwi wykonujemy tzw. pudrowanie, które ma za zadanie, po wygojeniu, stanowić bardzo delikatny efekt.

Część tego pudrowania jest widoczna typowo po zabiegu, natomiast w momencie, kiedy są strupki, goimy się i te strupki odpadają, same zauważycie, że część tego ruchu (pudrowania) odpada razem ze strupkiem. Po prostu część tego ruchu nie jest w skórze, a na skórze, co jest widoczne od razu po zabiegu, natomiast po wygojeniu znika i po prostu brew z góry nam opada troszkę na dół.

ANIA

Dokładnie! Pamiętajmy też o tym, że zazwyczaj robimy jeszcze dopigmentowanie, na wypadek, gdyby za pierwszym razem coś tam Wam brakowało, bo uwierzcie, że będzie brakowało! Ja sama jestem właśnie po dopigmentowaniu, strupki mi odpadają i już teraz jestem w pełni zadowolona, ale właśnie linergistki dają na samym początku troszkę mniej, ten puder naprawdę znika no i wtedy można ewentualnie coś dodać.

Więc jeżeli właśnie chciałabyś wykonać makijaż permanentny, ale ostatni trend pokazuje Ci, że rzeczywiście te brwi na zdjęciach są bardzo szerokie, nie martw się, bo właśnie ta szerokość górna, czyli właśnie ten puderek on po prostu opada i później będziesz prosiła o więcej! 🙂

Jeżeli się obawiasz, boisz się tych brwi, po prostu napisz, zadzwoń, zapytaj linergistki, a ona na pewno nie zostawi Cię bez odpowiedzi.

MAGDA:

O wszystkim opowiemy i na pewno przed zabiegiem będziesz spokojniejsza. 

ANIA:

Dokładnie. Bardzo Ci dziękujemy Madziu!

MAGDA:

Bardzo proszę. 🙂 

Wideo-rozmowę z Magdą możesz obejrzeć na moim Instagramie, znajdziesz ją TUTAJ.

Te wpisy również mogą Cię zainteresować

Sprawdź nowości w ofercie kursów on-line!

6 MODUŁÓW – STYLIZACJA BRWI

O MNIE

Instruktor stylizacji rzęs marki Lash Design. Ambasador marki Pimp My Lashes. Zrzeszona z wieloma grupami w tematyce stylizacji brwi i rzęs. Autorka tekstów o tematyce branżowej do magazynów takich jak Lash Me, czy gazet takich jak Claudia. Aktywna działaczka na forach dyskusyjnych, pomoc okołoszkoleniowa dla swoich kursantów, z tematów zarówno czysto technicznych, jak również formalnych, w kwestiach prowadzenia działalności, wyposażenia salonu czy prowadzenia social mediów. Serdeczna, opiekuńcza, ale i stanowcza.  Jeżeli szukasz mentorki, która ma wiele do powiedzenia – dobrze trafiłaś!

Otrzymuj darmową dawkę wiedzy oraz informacje o stylizacji rzęs, brwi, pracy stylistki a także szkoleniach w tym zakresie.

Zapoznałem się z polityką prywatności i zapisując się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dostarczania kolejnych materiałów związanych ze stylizacją rzes, brwi a także szkoleń w tym zakresie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *