kurs-z-laminacji-brwi
|||||||

Jaka jest data ważności saszetek do laminacji brwi i rzęs? 

#edukacyjnyponiedziałek

Jaka jest ważności saszetek do laminacji brwi i rzęs?

W ostatnim czasie otrzymałam kilka takich samych zapytań dotyczących tego zagadnienia. Postanowiłam więc odpowiedzieć na to zbiorczo, bo jak się okazuje, nigdzie rzeczywiście takiej informacji nie ma.

Zapraszam serdecznie do obejrzenia

video-nagrania, 

w którym tłumaczę, co kryje się za terminem przydatności saszetek do laminacji brwi i rzęs oraz jakie są moje patenty na dobre przechowywanie produktu. 

Pssst! A już za tydzień wydanie świąteczne #edukacyjnegoponiedziałku! 

Sashą Krytsyną

– o projekcie Brow i Lash Association, o byciu dobrym instruktorem, o rywalizacji, walce i o drodze do celu.

Koniecznie bądź z nami na blogu i na naszym

YouTube! 

Zobacz nagranie:

Te wpisy również mogą Cię zainteresować:

Sprawdź nowości w ofercie kursów on-line!

6 MODUŁÓW – STYLIZACJA BRWI

O MNIE

Instruktor stylizacji rzęs marki Lash Design. Ambasador marki Pimp My Lashes. Zrzeszona z wieloma grupami w tematyce stylizacji brwi i rzęs. Autorka tekstów o tematyce branżowej do magazynów takich jak Lash Me, czy gazet takich jak Claudia. Aktywna działaczka na forach dyskusyjnych, pomoc okołoszkoleniowa dla swoich kursantów, z tematów zarówno czysto technicznych, jak również formalnych, w kwestiach prowadzenia działalności, wyposażenia salonu czy prowadzenia social mediów. Serdeczna, opiekuńcza, ale i stanowcza.  Jeżeli szukasz mentorki, która ma wiele do powiedzenia – dobrze trafiłaś!

Otrzymuj darmową dawkę wiedzy oraz informacje o stylizacji rzęs, brwi, pracy stylistki a także szkoleniach w tym zakresie.

Zapoznałem się z polityką prywatności i zapisując się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dostarczania kolejnych materiałów związanych ze stylizacją rzes, brwi a także szkoleń w tym zakresie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *