sukces z w biznesie
|||||

Jak osiągnąć sukces w branży beauty?

#edukacyjnyponiedziałek

Jak osiągnąć sukces w branży beauty?

„Wierzę w każdy swój projekt, produkt i szkolenie. Wierzę w to całym sercem. I dlatego to się udaje.”

Dzisiaj mamy kolejny wywiad z osobą, która bardzo mi imponuje swoim charakterem, zaciętością i przede wszystkim – byciu sobą. Nie mogło jej więc u nas zabraknąć!

SASHA KRYTSYNA 

podzieliła się z nami przepisem na sukces w biznesie, opowiedziała co nie co o swoich projektach, takich jak Brow Association oraz Lash Association.

Dlaczego jej się udaje, a innym nie?

Tego dowiesz się w najnowszym odcinku z serii #edukacyjnyponiedziałek !

Sasha Krytsyna

założycielka firm Lightbrow, Fashion Lash oraz salonu i akademii szkoleniowej Sash Lash&Brow we Wrocławiu. Założycielka stowarzyszeń stylistek brwi oraz stylistek rzęs Brow Association i Lash Association. Twórca autorskich szkoleń online z tematyki stylizacji brwi i rzęs oraz szeroko rozumianego biznesu beauty. 

Międzynarodowa mistrzyni stylizacji rzęs i brwi oraz zdobywczyni nagrody Osobowość Sukcesu w branży Beauty. Lider profesjonalnych produktów i szkoleń dla branży Beauty Polish Businesswoman Awards. Prywatnie mama dwójki małych urwisów.

Sashę znajdziesz na Instagramie klikając TUTAJ.

Kochane! 

W związku ze zbliżającymi się wielkimi krokami Świętami Bożego Narodzenia, najbliższy #edukacyjnyponiedziałek odbędzie się po Nowym Roku, czyli 2.01.

Tymczasem,

cała ekipa YARNA, życzy Wam spokojnych, wspaniałych Świąt, przepysznych potraw wigilijnych i czasu spędzonego w gronie najbliższych.

Wypoczywajcie, bo po Nowym Roku kolejna wiedza, kolejne projekty i kolejne #edukacyjneponiedziałki !

Ściskam!

 Ania

Te wpisy również mogą Cię zainteresować:

Sprawdź nowości w ofercie kursów on-line!

6 MODUŁÓW – STYLIZACJA BRWI

O MNIE

Instruktor stylizacji rzęs marki Lash Design. Ambasador marki Pimp My Lashes. Zrzeszona z wieloma grupami w tematyce stylizacji brwi i rzęs. Autorka tekstów o tematyce branżowej do magazynów takich jak Lash Me, czy gazet takich jak Claudia. Aktywna działaczka na forach dyskusyjnych, pomoc okołoszkoleniowa dla swoich kursantów, z tematów zarówno czysto technicznych, jak również formalnych, w kwestiach prowadzenia działalności, wyposażenia salonu czy prowadzenia social mediów. Serdeczna, opiekuńcza, ale i stanowcza.  Jeżeli szukasz mentorki, która ma wiele do powiedzenia – dobrze trafiłaś!

Otrzymuj darmową dawkę wiedzy oraz informacje o stylizacji rzęs, brwi, pracy stylistki a także szkoleniach w tym zakresie.

Zapoznałem się z polityką prywatności i zapisując się, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu dostarczania kolejnych materiałów związanych ze stylizacją rzes, brwi a także szkoleń w tym zakresie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Podobne wpisy

Dodaj komentarz