#edukacyjnyponiedziałek

Jednym z najważniejszych aspektów stylizacji brwi jest odpowiedni dobór koloru pigmentu do urody klienta. 

Należy zwrócić uwagę na takie aspekty jak:

  • kolor włosów na głowie oraz brwi;
  • odcień skóry klienta;
  • kolor oczu i ust;
  • opalenizna;
  • detale: biżuteria, makijaż, znaki szczególne. 

Ale, co nie mniej istotne, oczekiwania klienta, które czasem mijają się z naszą wizją na daną stylizacje brwi. Blondynka chce czarne brwi, szatynka chce jasne brwi. Osoba o ciepłym fototypie oczekuje chłodnego odcienia i na odwrót. Zdarzają się takie przypadki, których w żaden sposób nie jesteśmy w stanie sobie zobrazować w głowie.

Niemniej, w obecnych czasach można zaobserwować modę na kontrasty. Łączymy złoto ze srebrem, paski z kropkami, casual z elegancją.  

Jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi i dopóki nie szkodzimy – możemy tworzyć. Jeżeli to, czego oczekuje klient nie godzi w Twoje poczucie estetyki i nie zaszkodzisz tym samym kondycji i zdrowiu włosków brwi, spróbujcie tego, o co prosi. Obydwoje możecie być pozytywnie zaskoczeni z efektów wyjścia poza schematy! 🙂

Jeżeli chodzi o dobór odpowiedniego odcienia do danego fototypu klienta, w stylizacji brwi, dzielę urodę na: 

4 typy kolorystyczne według pór roku – wiosna, lato, jesień i zima. 

Dodatkowo lubię pracować z blendą fotograficzną, która ma dwie strony – złotą – czyli ciepłą oraz srebrną – czyli chłodną. Przykładam blendę do twarzy klienta i sprawdzam, jak dany odcień rezonuje z odcieniem skóry klienta. 

Jeżeli jesteś ciekawa, na czym polega klasyfikacja według pór roku i w jaki sposób pracuję z blendą,

zapraszam Cię serdecznie na darmowy live, który poprowadzę już w najbliższy wtorek 5.07 o godz. 20:00 na Instagramie Pimp My Lashes: @pimpmylashespoland

Temat mojego wystąpienia to:

„4 pory roku w kolorystyce Brow Xenna”. 🍃

Jeśli jednak nie możesz wziąć udziału, zachęcam do zakupu mojego szkolenia on-line o tematyce koloryzacji brwi henną, farbkami lub o laminacji brwi, gdzie analiza kolorystyczna klienta jest w pakiecie! 🥰

Na dniach ruszy przedsprzedaż kursów, co znaczy, że możesz zgarnąć naprawdę niezłą zniżkę! Obserwuj mnie na Instagramie żeby nie przegapić startu premiery! 

To tyle na dzisiaj, do usłyszenia za tydzień! ❤️
jaki kolor dla brunetki analiza kolorystyczna

PROWADZĄCA

kursy-kosmetyczne-w-warszawie

Anna Jarniewska

CEO, ZAŁOŻYCIEL I WŁAŚCICIEL SALONU LASH ON W WARSZAWIE ORAZ PLACÓWKI SZKOLENIOWEJ YARNA ACADEMY

Trener stylizacji brwi i rzęs z wieloletnim stażem. Zdobywczyni wielu nagród na mistrzostwach stylizacji rzęs. 

Założyciel i właściciel salonu Lash On w Warszawie oraz placówki szkoleniowej YARNA Academy, z kursami w formie stacjonarnej i on-line. Instruktor stylizacji rzęs marki Lash Design. Ambasador marki Pimp My Lashes. Zrzeszona z wieloma grupami w tematyce stylizacji brwi i rzęs. Autorka tekstów o tematyce branżowej do magazynów takich jak Lash Me, czy gazet takich jak Claudia.

Twórca cyklu #edukacyjnyponiedziałek z darmową wiedzą w formie bloga. Aktywna działaczka na forach dyskusyjnych, pomoc okołoszkoleniowa dla swoich kursantów, z tematów zarówno czysto technicznych, jak również formalnych, w kwestiach prowadzenia działalności, wyposażenia salonu czy prowadzenia social mediów. Serdeczna, opiekuńcza, ale i stanowcza. 

Jeżeli szukasz mentorki, która ma wiele do powiedzenia – dobrze trafiłaś!