REGULAMIN

I. OBJAŚNIENIE:

Czym jest usługa Express set?

Express set jest to usługa założenia bądź też uzupełnienia rzęs w określonym czasie 60 minut.

 

Do kogo jest skierowana oferta?

Do każdej pełnoletniej osoby, która nie ma przeciwskazań do zabiegu stylizacji rzęs. Lista przeciwskazań do zabiegu stanowi adnotację III regulaminu. Usługa jest zarówno dla klientek, które przychodzą na stylizację rzęs po raz pierwszy oraz dla osób, które chcą uzupełnić swoje dotychczasowe rzęsy, wykonane wcześniej w salonie YARNA.

 

Dla osób, które przychodzą na założenie rzęs w ramach usługi Express Set:

Jest to efekt mniej więcej na 1/3 tego, czego można się spodziewać po pełnym założeniu. Idealna propozycja dla osób, które nie wiedzą, czy stylizacja rzęs jest dla nich – aby spróbowały i przekonały się, czy chcą kontynuować przygodę ze stylizacją rzęs.

Jest to również propozycja dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą zapisać się na pełne założenie.

 

Dla osób, które przychodzą na uzupełnienie rzęs wykonanych w naszym salonie, w ramach usługi Express Set:

Nie gwarantujemy uzupełnienia całości. Wszystko jest zależne od ilości rzęs naturalnych oraz ilości i jakości odrostów, jakie należy ściągnąć.

 

Dla osób, które przychodzą na uzupełnienie rzęs wykonanych w innym salonie, w ramach usługi Express Set:

Nie uzupełniamy rzęs wykonanych w innym salonie. Aby skorzystać z naszych usług, należy wybrać opcję zapisu na zdjęcie poprzednich rzęs + Express Set lub standardowe założenie rzęs.

 

II. REGULAMIN:

  1. Usługa trwa 60 minut. W tym czasie przygotowujemy rzęsy do zabiegu (myjemy rzęsy szamponem i cleanerem, zdejmujemy ewentualne odrosty), wykonujemy podstawową analizę oczu, przedłużamy rzęsy. Nie jest to usługa, w której wykonujemy całość aplikacji. Skupiamy się na przedłużeniu rzęs w sposób efektowny i poprawny. Pracujemy głównie na cyklu rzęsy dorosłej (telogen), która osiągnęła swoją maksymalną długość, wobec czego nie urośnie dłuższa i tym samym nie będzie generowała odrostu. Dzięki temu usługa nie obliguje do cyklicznych uzupełnień.
  2. W ramach usługi Express Set pracujemy na objętościach 2-5D.
  3. W ramach usługi Express Set nie mamy obowiązku rzędować oraz pracować z mapą stylizacji. Zależy nam na naturalnym zagęszczeniu, zakryciu ubytków, nie skupiamy się na czynnikach takich jak: perfekcyjna linia, kim kardashian effect, stylizacja pod konkretne modelowanie.
  4. Usługa Express Set nie podlega reklamacji. Ze względu na czas trwania zabiegu, nie aplikujemy do każdej osobnej rzęsy, wobec czego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, ile czasu utrzyma się efekt.
  5. W ramach usługi Express Set nie przyjmujemy klientek z brudnymi rzęsami. Przez brudne rzęsy rozumiemy rzęsy i powieki z resztami podkładu, kredek, eyelinera, tuszu, cieni etc. Przez wzgląd na czas trwania zabiegu, prosimy o przychodzenie z czystymi rzęsami, aby nasze przygotowanie rzęs do zabiegu trwało minimalną ilość czasu, a większość czasu abyśmy mogły poświęcić na samo przedłużanie rzęs.
  6. W przypadku przyjścia na zabieg z brudnymi rzęsami, Stylistka ma prawo do odmowy wykonania zabiegu lub – jeżeli czas Stylistki na to pozwoli – do zdjęcia/wyczyszczenia brudnych rzęs za dodatkową opłatą. W przypadku odmowy wykonania zabiegu ze względu na higienę rzęs, klient zobligowany jest zapłacić pełną wartość kwoty usługi.
  7. Spóźnienie klienta oznacza mniejszy czas na wykonanie usługi. Oznacza to, że w momencie 10-minutowego spóźnienia, pozostaje 50 minut na usługę. Do czasu należy doliczyć czas na wypełnienie ankiety przedzabiegowej.
  8. Klienci, którzy przychodzą do salonu po raz pierwszy, zobligowani są do przyjścia 10 minut przed umówioną wizytą, w celu wypełnienia ankiety przedzabiegowej.
  9. Zmiana opcji rezerwacji z klasycznego uzupełnienia bądź założenia rzęs na usługę Express Set jest możliwa max. do 48h od daty zaplanowanego zabiegu. Zmiana rodzaju zabiegu na mniej niż 48h przed terminem skutkuje opłaceniem przez klienta zabiegu, na który był pierwotnie zapisany. Oznacza to, że w momencie zmiany rodzaju usługi w dniu poprzedzającym zabieg lub w dniu zabiegu, wykonywana jest usługa, której klient sobie życzy, w kwocie wcześniej zaplanowanego zabiegu.
  10. Zapis na zabieg oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

III. PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU STYLIZACJI RZĘS:

– Brak rzęs naturalnych lub słaba ich kondycja;

– Choroby oczu: jaskra, zaćma;

– Zapalenie spojówek;

– Jęczmień/gradówka/opryszczka;

– Stany zapalne powiek, np.: atopowe zapalenie powiek;

– Niedawno przebyte operacje/zabiegi inwazyjne w okolicy oczu;

– Zespół suchego oka;

– Nużyca;

– Trichotillomania;

– Nadwrażliwość lub alergia na składniki produktów do stylizacji rzęs, głównie: cyjanoakryl;

– Nadpobudliwość;

– Padaczka;

– Klaustrofobia;

– Astma;

– Używanie odżywek na bazie bimatoprostu przez ostatnie 3 miesiące;

– Choroby nowotworowe.