JAK WYGLĄDAJĄ SZKOLENIA ONLINE – STYLIZACJA BRWI?

oto przykładowe zdjęcia tego, co możesz znaleźć w ich zawartości

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ W OPISACH KURSÓW

jaki-kolor-farbki-do-brwi
depilacja-brwi-woskiem
przygotowanie farbki do brwi
czesanie brwi
jak wykonać laminację brwi
laminacja brwi
folia na brwiach
techniki regulacji brwi
chemiczne aspekty laminacji

SPRAWDŹ

CO KURSANCI MÓWIĄ

O NASZYCH SZKOLENIACH!

jakie szkolenie z brwi wybrać
jaki kurs online wybrać z brwi

Więcej opinii znajdziesz na naszym → Instagramie

szkolenia online stylizacja brwi

Twoje korzyści

CO OTRZYMASZ KUPUJĄC

SZKOLENIA ONLINE

STYLIZACJA BRWI

  • Dostęp do kursów w formie nagrań WIDEO aż PRZEZ 2 LATA!
  • DYPLOMY w PDF (do druku) poświadczające ukończenie kursu  / CERTYFIKAT PAPIEROWY z prezentem (dot. pakietu Full Of Brows).
  • Piękne i estetyczne WORKBOOKI w PDF (do druku) do każdego kursu – z rysunkami, najważniejszymi informacjami, miejscem na notatki.
  • DOŻYWTONIE WSPARCIE Instruktora. Żadne zagwozdki, problemy ze stylizacją brwi nie będą Ci straszne w codziennej pracy!
  • DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY kursantek na FB – tam również otrzymasz wsparcie i będziesz mogła dzielić się swoimi doświadczeniami.
  • GRATISY! (zniżki do 2 sklepów kosmetycznych, m.in. do pimpmylashes.pl gdzie zakupisz niezbędne produkty do stylizacji brwi, bonusowe części wybranych kursów).
szkolenia online stylizacja brwi

szkolenia online stylizacja brwi

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

DLA KOGO SĄ KURSY ONLINE?

Kursy są odpowiednie zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Jeżeli interesuje Cię przeznaczenie danego szkolenia – przeczytaj jego opis. Odnośniki do nich znajdziesz powyżej oraz w menu.

CZY SZKOLENIA SĄ W FORMIE WIDEO?

Tak. Po zakupie szkolenia online stylizacja brwi, otrzymujesz dostęp do nagrań wideo. Dostęp do olgądania nagrań masz aż przez 2 lata!

KIEDY DOSTANĘ DYPLOM?

Aby otrzymać dyplom, należy ,,odznaczyć” każdą lekcję szkolenia jako ukończoną. Po zakończeniu całego kursu, dyplom zostanie wygenerowany automatycznie jako dokument PDF, w zakładce ,,Moje Dyplomy” na Twoim koncie kursanta.

JAKIE FORMY PŁATNOŚCI SĄ DOSTĘPNE?

Kursy możesz opłacić korzystając z następujących form:

  • przelew tradycyjny
CO MAM ZROBIĆ, JEŚLI NIE WIEM OD JAKIEGO KURSU ZACZĄĆ?

Właśnie dlatego tu jesteśmy! Napisz do nas korzystając z formualrza kontaktowego poniżej lub skontaktuj się z Anią bezpośrednio przez Instagram bądź Facebook – z chęcią i bezpłatnie, pomoże Ci w doborze odpowiedniego dla Ciebie na ten moment szkolenia.

CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI CERTYFIKATU ZA GRANICĘ?

CERTYFIKAT WRAZ Z UPOMINKIEM otrzymuje kursant po wykupieniu pakietu FULL OF BROWS. 

Wysyłka certyfikatu wraz z prezentem na terytorium Polski jest darmowa.

Istnieje również możliwość wysyłki certyfikatu za granicę za dodatkową dopłatą, w zależności od Kraju. Aby uzyskać szczegóły, napisz do nas wiadomość: -> KONTAKT

CZY MOGĘ OBEJRZEĆ KURS KILKA RAZY?

Oczywiście! Po wykupieniu kursu, masz możliwość ciągłego oglądania kursu bez limitu, przez okres 2 lat!

KURSY ZE STYLIZACJI BRWI ONLINE, OFEROWANE PRZEZ YARNA ACADEMY

zostały stworzone w ten sposób, aby mogły z nich skorzystac zarówno początkujące stylistki jak i te bardziej doświadczone. Kursanci mogą nauczyć się zarówno teorii jak i praktyki stylizacji brwi w domowym zaciszu (z materiałów online i nagrań wideo, przedstawiających pracę na modelce), dlatego też, z kursów mogą skorzystać zarówno osoby z całej Polski jak i zagranicy. Samodzielne wykonanie jakiegokolwiek zabiegu stylizacji brwi nie będzie im straszne, ponieważ bogata teoria przekazana w ramach naszych kursów kosmetycznych, pozwoli im na nabycie wiedzy z takiej jak, m.in: wiedza o farbie, henna krok po kroku, rodzaje henny, perfekcyjna linia brwi, regulacja brwi pęsetą, regulacja brwi woskiem, rysunek brwi, nitkowanie brwi, geometria i rysunek wstępny brwi, pielęgnacja i wzmacnianie brwi, koloryzacja i depilacja włosków. Rozwijanie takich umiejętności w praktyce przez stylistkę rzęs i brwi, pozowli jej na wprowdzenie nowych usług do oferty jej salonu kosmetycznego i zwiększenie zysków wielokrotnie. Uchroni się również przed stagnacją i oferowaniem stylizacji uchodzących za niemodne brwi.

POZNAJ NAJPOPULARNIEJSZE ZABIEGI Z ZAKRESU STYLIZACJI BRWI!

Wybierając kurs na stylistkę brwi, należy zwrócić uwagę na to, czy zawiera on wszystkie niezbędne zagadnienia, pozwalające na wykonanie zabieu w praktyce. Sprawdź czy są w nich poruszane zagadnienia problematyczne dotyczące stylizacji brwi, m.in.: jak postępować gdy brwi rosną nieregularnie, kiedy wybrać koloryzację farbką a kiedy henną, czym jest i czy istnieje henna pudrowa, na czym się skupić wykonując rysunek wstępny tworząc geometrię brwi, jak dopasować stylizację brwi do typu urody klientki i oprawy oczu, jakie ma znaczenie kolor włosa, jak dobrać kształt brwi, jaki wybrać odcień henny lub farbki, czy należy wykonać wszystkie etapy stylizacji brwi czy można jakiś pominąć, jak zachować higienę i bezpieczeństwo w pracy w salonie kosmetycznym, czy po kursie można wykonać laminację bądź hennę w domu, co wybrac do depilacji brwi – pęsetę, nitkę czy wosk.

PROFESJONALNE SZKOLENIA POWSTAJĄ W EFEKCIE PRZEŁOŻENIA WIEDZY, KTÓRĄ POSIADA PROFESJONALNY INSTRUKTOR STYLIZACJI BRWI I RZĘS.

Kursant aby mógł zaufać i wybrac dane szkolenie, niejednokrotnie sprawdza osiągnięcia danego Instruktora. W przypadku Yarna Academy, wiedzę z zakresu stylizacji brwi Kursantom przekazuje Anna Jarniewska – Instruktor stylizacji brwi i rzęs, która może poszczycić się wieloma osiągnięciami w tych tematach. Dzięki jej autorskim szkoleniom kursant w ramach potwierdzenia nabycia wartościowej wiedzy otrzymuje dyplom lub certyfikat oraz wiele innych korzyści. Dzięki natomiast zniżkom po szkoleniach, kurstant może w łatwiejszy sposób rozpocząć przygodę z zabiegami na brwi.

Nie wiesz jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni?

Napisz do nas korzystając z formularza poniżej lub skontaktuj się z Anią na Instagramie bądź Facebookuz chęcią pomożemy Ci ułożyć ścieżkę kariery.

CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE!

13 + 6 =