Express set - czyli rzęsy w godzinę!

Napisz DM aby poznać
wszystkie szczegóły

EXPRESS SET

jest to usługa założenia bądź też uzupełnienia rzęs w określonym czasie 60 minut.

USŁUGA JEST ZARÓWNO:

  • dla klientek, które przychodzą na stylizację rzęs po raz pierwszy oraz
  • dla osób, które chcą uzupełnić swoje dotychczasowe rzęsy, wykonane wcześniej w Studio Yarna.

Jest to efekt mniej więcej na 1/3 tego, czego można się spodziewać po pełnym założeniu. Idealna propozycja dla osób, które nie wiedzą, czy stylizacja rzęs jest dla nich – aby spróbowały i przekonały się, czy chcą kontynuować przygodę ze stylizacją rzęs.

Jest to również propozycja dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą zapisać się na pełne założenie.

Nie gwarantuję uzupełnienia całości. Wszystko jest zależne od ilości rzęs naturalnych oraz ilości i jakości odrostów, jakie należy ściągnąć.

Nie uzupełniam rzęs wykonanych w innym salonie.

ABY SKORZYSTAĆ Z MOICH USŁUG, należy wybrać opcję zapisu na zdjęcie poprzednich rzęs + Express Set lub standardowe założenie rzęs.

Trener stylizacji rzęs i brwi z wieloletnim stażem. Zdobywczyni wielu nagród na mistrzostwach stylizacji rzęs i brwi. 

Założycielka i właścicielka placówki szkoleniowej YARNA Academy, z kursami w formie stacjonarnej i online. Instruktorka niezależna, autorka programów szkoleniowych. Ambasadorka marki Pimp My Lashes oraz Lash Design. Twórczyni i pionierka Express Set czyli rzęsy w godzinę. Zrzeszona z wieloma grupami w tematyce stylizacji rzęs i brwi. Autorka tekstów o tematyce branżowej do magazynów takich jak Lash Me, czy gazet takich jak Claudia. 

Twórca cyklu #edukacyjnyponiedziałek z darmową wiedzą w formie bloga. Aktywna działaczka na forach dyskusyjnych, pomoc okołoszkoleniowa dla swoich kursantów, z tematów zarówno czysto technicznych, jak również formalnych, w kwestiach prowadzenia działalności, wyposażenia salonu czy prowadzenia social mediów. Serdeczna, opiekuńcza, ale i stanowcza. 

Jeżeli szukasz mentorki, która ma wiele do powiedzenia – dobrze trafiłaś

Anna Jarniewska

CEO, Założyciel i właściciel placówki szkoleniowej YARNA Academy oraz Studio Yarna.